Sveti Stefan, Budva’da 5328m² Satılık Arsa

€400.000

Detaylar

Garnet ağaçlı arsa, Rustovo (Rusyanın ilk kraliyet ailesinin Romanov ailesine adanmış ilk tapınağı) ve Praskvica’nın (Karadağ Pashtrovici’nin en eski ve en etkili ailelerinin birinin merkezi) manastırlarına yakın bir konumdadır. Dağlara giden efsanevi bir taş merdiven bulunur, ünlü Rus asil ailesi Stroganoff’un soyundan gelenler tarafından yaptırılmıştır.

Karadan 3 km uzaklıkta ve deniz seviyesinden 400 m yükseklikte bulunan kara, sahil bölgesinin panoramik manzarasına sahiptir. Kaynak suyu, karayolu erişimi, merkezi elektrik tedariki vardır. Arsa, St.Nikola ve Sveti Stefan adaları ile Marina Budva’nın muhteşem manzarasına sahiptir. Arsa yakınında eski bir ortodoks tapınağı ve manastırı vardır. Verimli topraklara sahip sakin bir yeşil bölgedir.

Arazi, evin projesi ile satılmakta, beş villa inşa edilmesine izin vermektedir, inşaat ruhsatı almak mümkündür. Arsa, şirket adına tescilli olup, arsa ile şirketi satın almak mümkündür, bu durumda alıcı% 3 oranında emlak transfer vergisi ödemek zorundadır.

Video

  • İlan No: 19742
  • İlan Tarihi: 11/01/2019
  • Son Güncelleme: 11/01/2019
  • Görüntüleme: 289
Open chat