Hakkımızda

EN GÜVENİLİR EMLAKLARIN TEMİNİ VE ÖNERİLMESİ

Başka bir ülkede emlak alımının oluşturduğu kaygıların farkında olarak, Satınalma öncesi ve sonrasında risk ve problem yaratmayacak çözümler üretiyoruz.

– Güvenilir İnşaat ve Müteahhitlik şirketleri,
– Emlak ve Gayrimenkul Yatırım Şirketleri,
– Tüm belgeleri kontrol edilerek portföye eklenen bireysel ve kurumsal mülk sahipleri ile

resmi ve hukuki anlaşmalar çerçevesinde, talep çeşitliliğini karşılayacak şekilde çözümler üretmekte ve en avantajlı ve güvenli portföyleri sunmakta ve yaşanabilecek riskleri ortadan kaldıracak satın alma ortamlarını oluşturmaktayız.

EN AVANTAJLI VE DÜŞÜK FİYAT GARANTİSİ

`Acaba avantajlı bir emlak mı alıyorum ? ` sorularına mahal vermeyecek şekilde

– Karadağ’da her bir mahallenin fiyat ortalamalarını yıllardır takip ediyoruz;
– En çok tercih edilen bölgelerin yanı sıra, ülke çapındaki projelerden ötürü kısa ve orta vadede fiyatında yüksek artışlar beklenen bölgeleri yakından takip ediyoruz;
– Sadece bölge ortalamasının altında olan emlakları size sunuyoruz;
– Değerlendirmeniz öncesinde pazarlık görüşmelerini yapıyoruz;
– Ülke genelinde
– Fiyatı düşen,
– Acil satışta olan emlaklar ve
– İcradaki emlakların ihalelerini takip ediyoruz ve kurum olarak ihalelere katılıyoruz

(Özellikle çok yüksek fırsat sağlayan emlaklarda hızlı hareket edilmesi gerekmektedir. Bu şekilde olan emlaklardan sizi de e-posta ve sms ile anında haberdar edebilmemiz için İletişim Formunu doldurmanızı önemle tavsiye ederiz. )

TALEP, İHTİYAÇ VE HAYALLERLE TAM EŞLEŞME

Taleplerin karşılanmasında mükemmel eşleşmenin yakalanması ve bu yolla en yüksek memnuniyet seviyesinin sağlanmasına yönelik

– Yatırımın amacı,
– Hedeflenen fayda ve süresi,
– Planlanan bütçe,
– İstenen lokasyon, manzara, iklim şartları vb

bilgilerini kurumumuzla paylaştığınızda, web sitemizde bulunan portföylerin de dışındaki en uygun alternatifleri kısa sürede tarafınıza iletiyoruz.

Hizmet anlayışımız, Türk yatırımcılarımızın, avantajlı fiyatlar, öngörülen en yüksek kazanç ve güvence altında olacakları şekilde kurgulanmıştır.

Birlikte çalışma fırsatlarımızı değerlendirebilmek adına sizleri gerek İstanbul gerekse Montenegro ofislerimizde ağırlamaktan mutluluk duyarız.

Şirketimiz

Estate In Montenegro bir The Pros Company kuruluşudur. Karadağ-Montenegro'da sizlere en avantajlı fiyatları ve en yüksek kazancı, risksiz şekilde sağlamaktadır. Şirketimiz resmi ve hukuki anlaşmalar çerçevesinde, talep çeşitliliğini karşılayacak şekilde çözümler üretmekte ve en avantajlı ve güvenli portföyleri sunmakta ve yaşanabilecek riskleri ortadan kaldıracak satın alma ortamlarını oluşturmaktadır.

Vizyonumuz

Başka bir ülkede emlak alımının oluşturduğu kaygıların farkında olarak, satınalma öncesi ve sonrasında risk ve problem yaratmayacak çözümler üreterek en güvenilir emlakların temini ve önerilmesi, en avantajlı ve düşük fiyat garantisi, taleplerin karşılanmasında mükemmel eşleşmenin yakalanması.